„Bezpečně po cyklistické Ostravě“ zná své vítěze

20/9 2013

Během celého léta měli občané i návštěvníci města Ostravy možnost fotit a posílat do fotografické soutěže své snímky s cyklistickou tématikou. Soutěž pořádal Aktiv BESIP, pracovní skupina při odboru dopravy MMO ve spolupráci s koordinátorem cyklistické dopravy pro město Ostrava.

„Bezpečně po cyklistické Ostravě“ zná své vítěze

Vítězná fotografie „Pro dnešek jsem skončil…“ Foto: Jana Kaňoková

V polovině září, kdy byla soutěž ukončena, se nakonec sešlo 18 fotografií, které splnily podmínky soutěže. Tříčlenná porota vybrala 5 fotografií, které nejvíce naplňovaly požadavky porotců na technické zvládnutí, obsah i nápad. Samostatnou cenu veřejnosti získal autor fotografie, která se nejvíce líbila návštěvníkům facebookového profilu Aktivu BESIP, kde si nyní lze prohlédnout všechny soutěžní fotografie.
Vítěznou fotku s názvem „Pro dnešek jsem skončil…“ do soutěže zaslala Jana Kaňoková z Ostravy. Autorka vyhrává sportovní kameru a roční elektronické předplatné časopisu FotoVideo, který byl mediálním partnerem soutěže. Podívejte se i na další oceněné fotografie.